Науково-технічна рада НПП "Дермансько-Острозький" пройшла за участі науковців ННІАЗ

05 червня 2018 р. відбулось засідання Науково-технічної ради Національного природного парку «Дермансько-Острозький», у якому взяли участь науковці ННІАЗ: завідувач кафедри екології, ТЗНС та ЛГ, професор Клименко М.О. та директор інституту, професор Прищепа А.М.

У ході засідання обговорювався ряд важливих питань щодо організації діяльності парку та подальшого розвитку його діяльності в контексті охорони та раціонального використання природних ресурсів. Зокрема:

- питання адміністративної діяльності та стан вирішення питання з передачею земельних ділянок в користування Національному природному парку «Дермансько-Острозький»;

- господарські заходи, що плануються здійснюватись на території НПП «Дермансько-Острозький» в 2018 р.;

- погодження ліміту на використання природних ресурсів у межах території НПП «Дермансько-Острозький»;

- та ін.

Слід відзначити, що більшість питань координує начальник відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Дермансько-Острозький» Головко Оксана Вавилівна, яка є випускницею кафедри екології та веде  активну наукову співпрацю із викладачами та студентами навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою.