Науково-практичний семінар на кафедрі здоров’я людини і фізичної реабілітації

21 грудня 2017 року  на кафедрі здоров’я людини і фізичної реабілітації відбувся науково-практичний семінар з медичної статистики.

Провів його професор кафедри, доктор медичних наук, професор Савченко В.М.

Він детально ознайомив присутніх викладачів кафедри з азами і тонкощами застосування медичної статистики для оформлення результатів досліджень, написання дисертаційних робіт, статей.

Викладачі, які працюють над дисертаціями, могли практично оцінити свої результати обстежень, попрацювати з програмою статистики, проаналізувати показники.

Семінар тривав майже 5 годин, час пролетів непомітно, а питань і відповідей було багато. Наступний такий семінар заплановано провести у лютому 2018 року.