НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ АГРОХІМІЇ, ГРУНТОЗНАВСТВА ТА ЗЕМЛЕРОБСТВА

16 травня 2018 року на кафедрі агрохімії, ґрунтознавства та землеробства відбулася щорічна  науково-практична конференція викладачів, аспірантів та студентів в рамках «Тижня науки» в НУВГП.

Учасниками конференції стали студенти – члени студентських наукових гуртків, діючих на кафедрі з вересня 2016 року, а також з науковими доповідями виступили викладачі кафедри.

У доповідях були представлені результати аналітичних, польових і лабораторних досліджень, спрямованих на вивчення впливу хімічних факторів на фізіологічні процеси в рослинах; агроекологічних наслідків глобального потепління клімату в землеробстві; вивчення зникаючих видів рослин Рівненщини та заходів щодо їх збереження й охорони; організації біомоніторингу на меліорованих землях Полісся України тощо.

За результатами роботи  науково-практичної конференції студентам були вручені іменні сертифікати, а матеріали  доповідей  рекомендовано до публікації.

Усі студенти налаштовані на подальше проведення досліджень, результати котрих будуть представлені наступного року.