Науково-дослідницький лабораторний практикум студентів-стажерів із Білорусі

Студентки Білоруського державного технологічного університету  (м. Мінськ) Стефанія Лукашевич та Катерина Лапян завершили стажування  за індивідуальною програмою в НУВГП.

На базі кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства ННІАЗ білоруські студенти пройшли науково-дослідницький лабораторний практикум. Завершальним етапом проходження практикуму став міжкафедральний науковий семінар (25.03.2019), де білоруські студенти презентували результати своєї науково-дослідницької роботи «Аллелопатические взаимодействия Lactuca sativaс отдельными видами растений в водной культуре», продовження якої заплановано українськими студентами-агрономами.

Керівництво науково-дослідницьким лабораторним практикумом здійснювали викладачі кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства: Т.М. Колесник, А.В. Кучерова, Т.М. Солодка.

Двотижневе стажування студенток з Білорусі відбувалося в рамках програми академічної мобільності  за грантовим міжнародним освітнім проектом TENOR «Towards Circular Economy in Organic Farming».

Студентки четвертого курсу відвідували практичні заняття, працювали в лабораторіях навчально-наукових інститутів, консультувалися з науковими керівниками стажування.

Загалом студенти-стажери Стефанія Лукашевич та Катерина Лапян встигли провести значні науково-дослідницькі роботи та відпочити на Рівненській землі.

Запрошуємо студентів-агрономів до активної науково-дослідницької роботи та продовження досліджень оптимізації чинників та умов розвитку рослин у водній культурі!

Тетяна Колесник