Науковці вищих навчальних закладів України завітали до ННІ АЗ

13 березня 2014 р. до сьомого навчального корпусу завітали представники вищих навчальних закладів України з метою екскурсійного ознайомлення з науково-технічною базою  ННІ АЗ.

Науковці перебувають у м. Рівне в рамках V Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, яка цього року проходить на базі комунального закладу «Рівненський обласний ліцей» за підтримки Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненського обласного інституту  післядипломної педагогічної освіти.

Гостей зустрічав директор ННІ АЗ, професор М.О. Клименко, який представив лабораторну та аудиторну базу інституту, а також презентував наукові та навчальні видання викладачів кафедри екології.