Науковці ННІ АЗ у складі експертної комісії з вивчення екологічних проблем р. Іква

Для кваліфікованої допомоги, при вирішенні питання екологічного стану річки Іква, міська рада м. Дубно звернулась до науковців кафедри екології НУВГП.

Проблема виникла на ділянці русла річки в межах  с. Івання Дубенського району, внаслідок скидів неочищених стоків очисними спорудами міста Дубно. В результаті відбувся масовий раптовий замор риби на фоні порушення загальних санітарно-гігієнічних параметрів.

До складу експертної комісії з розслідування та вивчення причин ситуації увійшли доктор с.-г.н., професор, завідувач кафедри екології Клименко М.О., канд. с.-г.н., професор, директор ННІ АЗ Прищепа А.М., канд. с.-г.н., доцент Статник І.І.

Про перші результати своєї роботи науковці поділились із телеканалом РТБ, який незабаром розмістить сюжет у ефірі.