Науковці ННІ АЗ провели майстер-клас у Поліському державному університеті (м. Пінськ, Білорусь)

Другого грудня 2016 року в рамках програми обміну викладачами між НУВГП і Поліським державним університетом (м. Пінськ, Білорусь), згідно попередніх домовленостей, відбулася зустріч д.м.н., проф., завідувача кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Григуса Ігоря Михайловича та к.м.н., доц., доцента кафедри Майструка Миколи Івановича з проректором ПолісьДУ, к.м.н., доцентом Власовою Світланою Вікторівною, професорсько-викладацьким складом факультету організації здорового способу життя та студентами. Зустріч пройшла у дружній та щирій атмосфері, намічені плани на майбутнє, домовлено про подальше розширення співробітництва.

Доцент Майструк Микола Іванович провів відкриту лекцію «Основи лікувального масажу» для студентів факультету організації здорового способу життя спеціальності фізична реабілітація та ерготерапія, яка викликала жвавий інтерес присутніх. Після лекції був проведений майстер-клас для студентів, в якому 12 студентів були активними учасниками, освоювали основні прийоми масажу, а всі решта мали змогу спостерігати та записувати. Відведеного часу не вистачало для активного процесу спілкування, відповідей на запитання та відточення майстерності, отож домовилися про необхідність повторного візиту і вже на більш тривалий термін. Всі залишилися задоволеними та з нетерпінням чекають продовження і розширення спектру майстер-класів!

д.м.н., проф. Григус І.М.