Науковці ННІ АЗ отримали подяки від Рівненського обласного управління освіти і науки

Науковці ННІ АЗ, представники кафедри екології вже котрий рік поспіль сприяють у виконанні та підготовці до захисту учнівських науково-дослідницьких проектів з екології, які беруть участь у  III та IV етапах Всеукраїнських шкільних олімпіад з екології.

За отримані здобутки та призові місця підготовлених учасників олімпіади від Рівненської області, керівництво управління освіти та науки відзначило подяками науковців ННІ АЗ: д.с.-г.н., професора Клименка М.О., к.с.-г.н., професора Прищепу А.М. та к.с.-г.н., доцентів Колесник Т.М. та Бєдункову О.О.