Науковці ННІ АЗ на ІІІ Міжнародній конференції «Регіональні геоекологічні проблеми в умовах сталого розвитку»

18-20 жовтня 2018 року Національний університет водного господарства та природокористування був співорганізатором ІІІ Міжнародної конференції «Регіональні геоекологічні проблеми у умовах сталого розвитку», яка проходила на базі Рівненського державного гуманітарного університету.

Співголовою організаційного комітету конференції був ректор НУВГП професор Мошинський В.С. До членів міжнародного науково-організаційного оргкомітету ввійшли вчені  України, Польщі, Білорусії, Литви, Румунії.

У роботі конференції взяли участь директор ННІ АЗ професор Прищепа А.М., завідувачі кафедрами екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства професор Клименко М.О., туризму доцент Коротун С.І., професори кафедри  екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Клименко О.М.,  Бєдункова О.О., докторант Коленсник Т.М., доценти цієї кафедри Залеський І.І., Статник І.І., Троцюк В.С., Брежицька О.А., Стецюк Л.М., Ковальчук Н.С., Турчина К.П., старший викладач Буднік З.М., аспіранти та студенти спеціальностей 101 «Екологія», 183 «Технології захисту НС».

Науковцями були представлені свої дослідження з проблем сталого розвитку громад, підбору екологічних індикаторів для оцінювання стану урбосистем, особливостей організації сільськогосподарського виробництва України, каталазної активності дерново-карбонатних ґрунтів Західного Полісся України, особливості палеогеографічного розвитку озер Волинського Полісся та інші.

Науковці ННІ агроекології та землеустрою та вчені сусідніх країн: Абрамова І.В., декан географічного факультету Брестського державного університету ім. О.С. Пушкіна, Багдасаров М.А., завідувач кафедрою географії та природокористування, Ківель професор Поморської академії у Слупську (Польща), Шейроне В. (Інститут геології та географії Центру досліджень природи, Литва)  обмінялися дослідженнями у сфері збалансованого природокористування та намітили плани подальшої наукової співпраці.