Науковці кафедри екології взяли участь у складі журі V Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Науковці кафедри екології НУВГП взяли участь у складі журі V Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, що проходила цього року у м. Рівне на базі комунального закладу «Рівненський обласний  ліцей» за підтримки Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненського обласного інституту  післядипломної педагогічної освіти.

Протягом п’яти днів наші екологи оцінювали теоретичні знання та  представлені наукові роботи та екологічні проекти учнів 10-11 класів різних областей України.

Цього тижня були визначені переможці, які представлятимуть українську молодь на Міжнародній екологічній олімпіаді, що відбудеться у 2015 році в Індонезії.