Науковці кафедри екології долучилися до формування стратегії розвитку міста Рівне

27 жовтня 2017 року, в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» пройшла друга  робоча зустріч фокус-груп щодо розробки SWOT-аналізу та карти можливостей міста Рівного. Зустріч пройшла у форматі World cafe, а модераторами зустрічі були – Віталій Герман – Заступник міського голови Рівного та Сергій Гемберг – Радник міського голови Рівного з питань розвитку міста, співзасновник ГО “Агенція Сталого розвитку міста”.

У роботі фокус групи, яка представляє екологічний блок взяли участь  завідувач кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства професор  Микола Клименко  та директор ННІ агроекології та землеустрою професор Алла  Прищепа.  Під час першої робочої зустрічі "Карта капіталів", яка відбулась 29.09.17р., проведено дослідження 6 капіталів міста: людський, природній, соціальний, фінансовий, промисловий/технологічний, інноваційний/творчий.

У цей раз науковці поділилися своїми науковими дослідженнями щодо екологічного стану  міста та сформували оцінку екологічній підсистемі. Саме про загрозливий екологічний  стан міста, основні чинники, що призвели до цього наголошували при оцінюванні екологічної підсистеми.  Важливо, що поряд з економікою, гуманітарними та соціальними питаннями при розробці стратегії розвитку міста будуть представлені і заходи направлені на подолання  екологічних проблеми та загроз.