Науковці інституту взяли участь у засіданні круглого столу «Рекультивація територій, порушених внаслідок видобування бурштину»

4 вересня 2015 року директор ННІАЗ  доктор сільськогосподарських наук, професор Клименко Микола Олександрович, кандидат сільськогосподарських наук, професор Прищепа Алла Миколаївна взяли участь у  засіданні круглого столу «Рекультивація територій, порушених внаслідок видобування бурштину», організатором якого виступила Всеукраїнська екологічна ліга. Учасники мали змогу поїхати до місць видобування бурштину та рекультивації територій у с. Клесів (Рівненська область). Там вони побачили руйнівні наслідки видобування: піщані пустелі, розритий ґрунт та ділянки мертвого лісу. Учасники відвідали також місця рекультивації територій, яку здійснило державне підприємство «Бурштин України».

Основне засідання круглого столу проходило у приміщенні  Рівненської обласної державної адміністрації. У роботі круглого столу взяли участь голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко, Євгеній Федоренко, директор департаменту екологічної безпеки та поводження з відходами Міністерства екології та природних ресурсів України, Валентин Дудка, директор Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації, Віктор Долженчук Іванович, директор Рівненської філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України»,провідні науковці Рівненщини, Житомирщини, Волині, та фахівці різних галузей.

За результатами круглого столу прийнята резолюція, у якій висвітлені комплексні заходи, щодо посилення законодавства, розроблення концепції видобутку бурштину та відновлення порушених територій.