Наші студенти зайняли призові місця на Всеукраїнській студентській олімпіаді з водних біоресурсів і аквакультури

11-13 квітня 2018 року на базі факультету тваринництва та водних біоресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України в м. Київ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з водних біоресурсів і аквакультури.

Наш університет представляла команда у складі 3 учасників:
1. Ярмольчук тетяна (ВБА-31)
2. Кашицький Дмитро (ВБА-51)
3. Шналь Іван (ВБА-21)

Команда НУВГП зайняла третє місце в командному заліку.

Третє місце в індивідуальному заліку з дисципліни іхтіологія зайняв Кашицький Дмитро (ВБА-51м).

Друге місце з теоретичних та практичних занять з дисципліни гідробіологія зайняв Шналь Іван (ВБА-21).

Третє місце з теоретичних та практичних занять з дисципліни іхтіологія зайняв Кашицький Дмитро (ВБА-51м).

Кафедра водних біоресурсів щиро вітає наших переможців!!!