Наші науковці у вирішенні проблеми відходів міста Рівного

Наші науковці у вирішенні проблеми відходів міста Рівного

14 листопада 2019 р. відбулось перше засідання робочої групи з розроблення стратегії поводження з побутовими відходами у м. Рівному.

До складу робочої групи, який був затверджений Наказом Рівненської МДА увійшли директор ННІАЗ, професор Алла Прищепа та професор кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Ольга Бєдункова. також до складу групи увійшли депутат міської ради Святослав Євтушенко, начальник КАТП 1728 Роман Кралюк, голова ГО "Країна зелених змін" Поліна Полюхович, заступник начальника управління житлово-комунального господарства міста Василь Лапюк та інші  виробничники, а також небайдужі до проблеми та ініціативні мешканці нашого міста.

Ініціював проект координатор фокус-групи "Розвиток житлово-комунального господарства" з розробки Сратегії розвитку м. Рівного, громадський активіст - Юрій Ходаковський. Мета проекту - мінімізація сміття шляхом впровадження роздільного збору, технологій компостування відходів, які піддаються біологічному розкладу, в тому числі харчових відходів, у розрізі концепції "нуль відходів". 

Ключовим питанням першого засідання робочої групи було формування пропозицій до влади міста щодо дієвих механізмів управління побутовими відходами, які повинні бути впроваджені до 2025 року.назад