Набуття досвіду - запорука успіху

8 травня 2018 року, старший викладач кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Мороз Олександр Тихонович на завершення навчального курсу «Природоохоронне законодавство та екологічне право» провів зі студентами 3 курсу (група ЕКО-31) ділову гру на тему “Правова оцінка екологічного правопорушення”.

Згідно плану гри, студенти поділись на групи для вирішення умовних ситуацій у ході яких було заподіяну шкоду довкіллю та здоров’ю населення.

Ділова гра неабияк зацікавила майбутніх екологів, адже подібний досвід дає можливість студентам практичного опробування набутих теоретичних знань. Без сумніву, у майбутньому це сприятиме їх професійним успіхам.

На занятті були присутні викладачі та аспірант кафедри, які відмітили високий рівень виконання студентами поставлених завдань та об’єктивність оцінювання їх роботи викладачем.