На варті власного майбутнього

22 квітня у Всесвітній день Землі студенти  спеціальностей екологія та технології захисту навколишнього середовища висадили десятки дерев біля 7 корпусу НУВГП.

Таким чином студенти долучилися до акції «Моє дерево перемоги» зініційовано Рівненським обласним осередком  Всеукраїнської екологічної лігою  та присвяченою до 25-річчя Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта».

Для довідки: Екологічна варта це  громадська організація, яка об’єднує дітей, підлітків, молодь, що опікується проблемами довкілля. Учнівська ста студентська  молодь свідомо беруть участь у розв’язанні екологічних проблем і створюють проекти, спрямовані на поліпшення екологічної ситуації рідного краю.

Питання охорони та збереження довкілля сьогодні є дуже актуальними, тому підготовка лідерів у цій сфері є вкрай необхідною для суспільства.

Під час посадки дерев студенти мали можливість ознайомитися із особливостями озеленення урбанізованих території.