На день міста студенти-туристи провели театралізовану екскурсію

25 серпня, на день міста Рівне студенти спеціальності "Туризм" Влад Фролов, Діана Семенюк та Павло Федорчук, а також старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Яковишина Маргарита долучились до  організації та проведення театралізованої екскурсії від ГО "ЛІТЕКО", яка  відбулась у парку ім. Т. Г. Шевченка та являла собою екскурс в історію міста,

Захід поєднав історико-культурну та природничу тематику. У процесі підготовки до екскурсії були використані принципи інтерпретації спадщини, які дозволяють формувати емоційні зв’язки екскурсантів із об’єктом екскурсії. Адже, нині в епоху цифрових технологій люди вже не їздять за інформацією, яку можна прочитати, вони прагнуть отримати емоції та враження. Факти губляться, а вдало побудована історія має шанс прижитися і запам'ятатися.

Дійові особи театралізованого дійства разом з екскурсантами мандрували старим містом Рівне, перестрибуючи через століття та роки. На екскурсії можна було зустріти князів Марію та Семена Несвицьких, Уласа Самчука, Михайла Носаля, побувати на таємному побаченні Людвіки Сосновської та Тадеуша Костюшка, послухати цікаві легенди про дерева та рослини. А переноситись у часі їм допомагав Хранитель часу.

По завершенню екскурсії відвідувачі заповнили анкету, розроблену Семенюк Діаною, студенткою 5 курсу спеціальності "Туризм".

Сподіваємось, що набутий студентами досвід з підготовки екскурсії, її організації та проведення буде корисним у їх майбутній професійній діяльності.