На базі ННІАЗ відбувся конкурс-захист учнівської молоді МАН

Щороку Рівненське відділення Малої академії наук проводить на базі ННІАЗ II етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт.

І цієї суботи, 16 лютого до навчального корпусу №7 завітали 188 талановитих учнів 8-11 класів зі всіх районів нашої області, які займаються науковими дослідженнями в галузі аграрних наук, хімії та біології.

Учасників заходу урочисто вітали директор ННІАЗ, професор Прищепа Алла Миколаївна та завідувач екології, ТЗНС та ЛГ професор Клименко Микола Олександрович, які наголосили що наш університет дає широкі можливості обрати сучану та потрібну на ринку праці майбутню професію.

До почесного складу журі за секціями «Екологія», «Охорона довкілля та раціональне природокористування», «Загальна біологія», «Хімія», «Агрономія», «Зоологія і ботаніка» увійшли чимало науковців ННІАЗ.

Роботу оргкомітету очолювали заступник директора РМАНУМ з наукової та виховної роботи Лівандовська Любов Миколаївна та методист відділення аграрних наук, хімії та біології РМАНУМ Мартинюк Ольга Юріївна.

Учасники та призери Конкурсу пройшли серйозні випробування та гідно представили  свої наукові вишукування. А в переможців, що вибороли почесні перші місця попереду ще один відповідальний крок – представити  Рівненщину на Всеукраїнському конкурсі-захисті МАН та підтвердити високий рівень наукових шкіл нашого регіону за відповідними напрямками.