На базі ННІАЗ відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

У суботу, 17 лютого 2018 р. на базі навчально наукового інституту агроекології та землеустрою, в приміщенні 7-го навчального корпусу відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області (відділення «Хімії та біології» та відділення «Екології та аграрних наук»).

Конкурсанти – учні старших класів загальноосвітніх шкіл м. Рівного та Рівненської області представляли результати своїх наукових досліджень, які виконували під керівництвом своїх педагогів, викладачів вищих навчальних закладів та працівників наукових установ.

До складу журі секцій Конкурсу увійшли представники професорсько-викладацького складу НН АЗ. Так, професор, д.с.-г.н., завідувач кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Клименко Микола Олександрович очолив склад журі по секції  «Охорона довкілля та раціональне природокористування», професор, к.т.н., директор Технічного коледжу  Яцков Микола Васильович очолив журі по секції «Хімія», професор, д.б.н , завідувач кафедри водних біоресурсів Сондак В.В. очолив журі по секції «Зоологія та ботаніка».

Слід відзначити теплу зустріч учасників та високий рівень організації проведення заходу  директорм ННІ АЗ професором Прищепою А.М. Проголошуючи вітальні слова учням МАНу, Алла Миколаївна наголосила, що двері нашого університету завжди відкриті для талановитої та обдарованої молоді та запросила їх звернути увагу  на спеціальності, за якими вони можуть навчатись у НУВГП після закінчення школи, щоб здобути гідну професію, яка буде затребуваною на сучасному ринку праці.