На базі ННІ АЗ успішно відбулась Всеукраїнська конференція молодих вчених «Раціональне використання та охорона природних ресурсів в контексті сталого розвитку»

14 квітня 2016 р. на базі ННІ АЗ відбулася Всеукраїнська конференція молодих вчених «Раціональне використання та охорона природних ресурсів в контексті сталого розвитку», організацію якої підтримали Міністерство освіти України, Рівненська державна адміністрація та Всеукраїнська екологічна ліга.

На пленарному засіданні з вітальним словом до присутніх молодих вчених звертались директор ННІАЗ Клименко Микола Олександрович, завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування РДГУ Лико Дарія василівна, доцент кафедри загальної екології Житомирського національного агроекологічного університету та член науково-технічної ради при Міністерстві екології та природних ресурсів Фещенко Володимир Петрович, декан екологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Борисюк Борис Васильович і заступник начальника відділу контролю земельних ресурсів Державної екологічної інспекції у Рівненській області випускник кафедри екології НУВГП Корзун Ростислав.

Роботу пленарного засідання координувала завідувач кафедри екології професор, к.с-г.н. Прищепа Алла Миколаївна.

Після виступів членів президії конференції, Фещенко В.П. від імені Міністерства екології та природних ресурсів нагородив Клименко М.О. орденом За активну громадську позицію при ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Почесні грамоти за багаторічну сумлінну працю та підготовку висококваліфікованих фахівців отримали і науковці нашого університету.

На робочих секціях, які продовжили програму конференції були представлені доповіді студентів, аспірантів та викладачів нашого університету, РДГУ, ЖНАУ, що були присвячені технологіям захисту навколишнього середовища, збалансованому використанню земельних ресурсів України, оцінці рівня антропогенного навантаження в басейнах річок та стану водних екосистем, проблемі забезпечення населення питною водою та ряду інших важливих сучасних екологічних проблем.

Підсумком роботи конференції стала ухвала резолюції, де організатори та учасники зазначили свої погляди на розглянуті екологічні питання та сформулювали загальний висновок щодо результатів представлених доповідей.