Мовна школа Західно-Фінляндського коледжу (м. Хуйтенен, Фінляндія)

Формується група викладачів, аспірантів та студентів старших курсів НУВГП для поїздки в мовну школу Західно-Фінляндського коледжу (м. Хуйтенен, Фінляндія) з метою вивчення англійської мови.
     Курс навчання розрахований на всіх слухачів незалежно від рівня володіння мовою та віку бажаючих.
     Навчання проводять досвідчені викладачі - носії мови з Великої Британії та США, використовуючи сучасні інтерактивні методи та технології комунікативного навчання. Процес навчання поєднано з активним відпочинком в англомовному середовищі.
     Слухачі мешкають в сучасному кампусі, де забезпечено 4-разове харчування за традиційною фінською кухнею.
     У вихідні дні проводяться захоплюючі екскурсії до Гельсінкі, Турку або пароплавний тур до Стокгольму.
     Після закінчення курсів слухачі отримують Сертифікати мовної школи Lansi-Suomen Opisto Західно- Фінляндського коледжу та Університету м. Турку
     Запрошуються всі бажаючі незалежно від рівня володіння англійською мовою.

Тривалість курсу - 2 тижні. Плата за навчання, проживання та харчування становить - 365 євро. Проїзд оплачується окремо.

Формуються дві групи слухачів: група студентів та група викладачів і аспірантів.
     Поїздка планується на жовтень 2013 року.

СПИСКИ БАЖАЮЧИХ ФОРМУЮТЬСЯ ДО 5 ЖОВТНЯ 2013 РОКУ!

За детальною інформацією та записом звертатися на кафедру іноземних мов та українознавства (ауд. 226, Навчальний корпус № 2, м. Рівне, вул. Приходька, 75), або за телефоном 097-193-58-75 Масло Ірина Михайлівна.