МОЛОДЬ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Однією з актуальних проблем, що стоять перед сучасним українським суспільством, є подолання і профілактика будь-яких проявів насильства щодо дітей та молоді. Кожна людина, незалежно від статі і віку, може піддатися насильству, виявитися слабшою фізично або морально, чи бути залежною від того, хто проявляє насильство.

З метою підвищення поінформованості студентської молоді щодо проблем насильства та профілактики її проявів, формування свідомості молодого покоління щодо нетерпимого ставлення до насильства – в навчальному корпусі № 7 за сприяння завідувача кафедри агрохімії,  грунтознавства та землеробства Трушевої С.С. відбулась зустріч студентів 2-4 курсів спеціальності «Агрономія»  з психологом сектору соціально-психологічної підтримки НУВГП  Бобровською Т.І. та психологом Центру планування сім’ї м. Рівне Кучевською Н.Г.

В ході зустрічі обговорювались питання попередження насильства в сім'ї, причини проявів насильства, ознаки, характерні для різних видів насильства, жорстокого поводження з дітьми, з якого віку настає відповідальність за насильницькі дії та якими основними законами захищені права молоді. Психологи наголосили на тому, що кожен має знати свої права, котрі захищаються законом та порушення яких є недопустимим.