Молодий вчений-фізик ННІАЗ отримав премію Верховної ради України

Напередодні  професійного свята працівників науки – Дня науки відбулася  урочиста церемонія вручення дипломів 20 молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок-  лауреатам  Державної премії  Верховної Ради України.

Серед найкращих кандидат фізико-математичних наук , доцент кафедри хімії та фізики навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою НУВГП

Мороз Микола Володимирович.

Мороз Микола  за значні наукові здобутки  став лауреатом Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних i прикладних досліджень та науково-технічних розробок .

Напрями наукових досліджень: фазові діаграми багатокомпонентних неорганічних систем; термодинамічні функції проміжних фаз неорганічних систем; електропровідність кристалічних та склоподібних суперіонних сплавів.

Микола Мороз автор 75 наукових робіт, більше 20 з яких проіндексовані наукометричною базою даних SCOPUS; 3 навчальних посібників. Це не перша нагорода молодого вченого, він є лауреатом  премії голови Рівненської обласної державної адміністрації молодим ученим за досягнення у галузі фундаментальних і прикладних досліджень (2016 р.) та стипендіатом Кабінету Міністрів України (2016 р.).

Щиро вітаємо із перемогою та бажаємо нових здобутків!!!