Міжнародний семінар для викладачів НУВГП від IWA, EWA, WaterEurope

Такий міжнародний семінар було проведено сьогодні нашими колегами з Норвезького університету природничих наук проф. Харшею Ратнавіра та доц. Захаром Малецьким та з Українського державного хіміко-технологічного університету доц. Романом Смотраєвим.

Кількість семінарів, проведених нашими колегами із Міжнародної водної асоціації перевищила десяток. Семінари проводяться в рамках глобальної програми підвищення кваліфікації вчених, викладачів та фахівців, які працюють чи дотичні до водної галузі.

Тематика семінарів - дуже актуальна та широка: від сучасних технологій навчання та наукової співпраці до новітніх технологічних аспектів водоочистки, програмного забезпечення для проектування технічних систем, сучасних методів лабораторних досліджень та приладів.

Від НУВГП дякуємо організаторам за можливість долучатися до семінарів такого високого рівня!