Міжнародний проєкт Ukrainian Farm Management Data

реалізується бакалаврами та магістрами спеціальності 201 Агрономія в рамках практик

Студентів-бакалаврів (Волинець Яну) та магістрів  (Романовича Андрія) спеціальності 201 «Агрономія» залучено до реалізації міжнародного проєкту Ukrainian Farm Management Data , координатором якого є Університет прикладних наук Вайенштефан–Тріздорф, а НУВГП – одним із 4-х університетів-партнерів.

Яна та Андрій збирають дані про основні економічні показники діяльності сільськогосподарських підприємств України.  В рамках виробничої практики (Яна, студентка 4-го курсу) та науково-дослідної практики (Андрій, студент-магістр) розпочали збір даних сільськогосподарських підприємств (Волинець Яна – на ТОВ «Агрохолдинг Зоря» (угода про співпрацю № 03/05.09/19-24) Андрій – на ТОВ «Дедденс Агро» (угода про співпрацю № 03/05.09/19-24).

Як зауважили студенти, збір даних – це цікаво, адже це не просто переписування цифр зі звітності підприємства, а це і аналіз цих даних, в результаті якого задумуєшся про безліч аспектів діяльності підприємства та виникає маса питань до керівників практики.