Міжнародний on-line круглий стіл «Здорове суспільство зараз – благополуччя людства на віки»

Міжнародний on-line круглий стіл  «Здорове суспільство зараз – благополуччя людства на віки»

На кафедрі здоров’я людини і фізичної реабілітації відбувся міжнародний on-line круглий стіл «Здорове суспільство зараз – благополуччя людства на віки», приурочений до Всесвітнього дня тверезості та боротьби з алкоголізмом.

У ньому взяли участь студенти та викладачі із Забайкальського державного університету, Поліського державного університету, Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, Монгольського національного університету медичних наук та НУВГП.

Метою круглого столу був обмін науковим і практичним досвідом з профілактики, лікування і реабілітації алкоголізму, зміцнення дружніх, творчих і наукових зв'язків, залучення уваги громадськості та влади до проблем алкоголізації суспільства.

Говорили про медичні та соціальні наслідки вживання алкоголю, відношення студентської молоді до проблем алкоголізму, ураження шкіри при зловживанні алкоголем, особливості перебігу вагітності і пологів у жінок з алкоголізмом, пагубний вплив вживання алкоголю при вагітності, шкідливі звички і спорт, проблеми алкоголізму очима студентів МНУМН.

Оскільки у роботі on-line круглого столу брали участь педагоги, студенти, учні та медичні працівники з Росії, Білорусі, України, Монголії, це була унікальна можливість поділитися з колегами результатами досліджень, креативними ідеями та безцінним досвідом, які допоможуть оздоровити населення наших країн.

Ігор Григус

доктор медичних наук, професор

завідувач кафедри здоров'я людини та фізичної реабілітації