Міжнародний день ГІС в НУВГП

В кожної професії є своє професійне свято. Але Міжнародний день ГІС, має особливі традиції відзначення. Тому 17 листопада 2017р. в Науково-навчальному інституті агроекології та землеустрою відбувся захід, присвячений цьому святу. Витримуючи традиції популяризації ГІС серед студентів і викладачів, до виступів було запрошено гостей - представників ведучих компаній галузі, а також спеціалісти і ентузіасти, які щоденно працюють в ГІС-галузі.

Так до привітального слова були запрошені: директор ННІАЗ Прищепа Алла Миколаївна і зав. кафедри геодезії і картографії Янчук Руслан Миколайович.

Виступи продовжили гості:

Представник компанії ТОВ Esri Ukraine Роман Філозоф представив нові можливості програмного продукту ArcGis, а також проекти що виконуються на цьому продукті в галузі охорони довкілля та у водному господарстві.

Представник компанії ТОВ "СИСТЕМ СОЛЮШНС" Роман Кмін, представив найновіші прилади та технології наземних вимірювань, а також їх інтеграцію в ГІС системи.

Представляли свої здобутки в реалізації конкретних ГІС проектів також Поліщук Назар, Кулиба Віктор, Прокопчук Андрій та Трохимець Сергій.

По завершенню свята всі гості традиційно пригощались тортом)))