Міжнародний аграрний форум Agrorivne-2018

19 жовтня 2018 року у м. Рівне відбувся  Міжнародний аграрний форум «AGRORIVNE 2018». Під час форуму обговорювали питання формування та реалізації державної політики в агропромисловому комплексі на 2019 та наступні роки, світові тенденції попиту на сільськогосподарську продукцію, застосування ІТ – технологій в сільському господарстві.

Директор ННІ АЗ професор Прищепа А.М., докторант кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища  та лісового господарства  Колесник Т.М., доцент цієї кафедри Ковальчук Н. С. доцент кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Олійник О.О. та старший викладач цієї кафедри Кучерова А.В. взяли участь у секційному засіданні  «Органічне виробництво та його перспективи», яке відбувалося в НУВГП.  Модератором першої частини був професор Скрипчук П.М. Науковці виступили з доповідями.  Про сучасні технології управління родючістю грунтів  присутнім розказала Тетяна Колесник, «Концепцію циркулярної економіки в органічному сільському господарстві» висвітлила Алла Кучерова, а проекологічні  обмеження та можливості органічного виробництва  Рівненщини говорила Алла Прищепа.

Учасники секційного засідання відзначили провідну роль органічного виробництва у збалансованому розвитку регіону.