Міжнародне стажування викладачів кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації

Професорсько-викладацький склад кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації й теорії та методики фізичного виховання, а зокрема Григус І.М., Нестерчук Н.Є., Ногас А.О., Нагорна О.Б., Примачок Л.Л., Брега Л.Б., Майструк М.І. та Петрук Л.А., проходили довготривале (шестимісячне) стажування з підвищення кваліфікації зі спеціальності «фізична терапія, ерготерапія» за кордоном. Це стажування проходило у термін з 22.05.2017 року по 23.11.2017 року у Вищій суспільно-природничій школі ім. Вінсента Поля в м. Люблін, Польща. Цей заклад обрано тому, що він має ліцензію на підготовку фахівців за цією спеціальністю на рівень бакалавра, магістра та післядипломної освіти та й знаходиться територіально близько до Рівного. 24 листопада 2017 року викладачі отримали відповідні сертифікати з рук ректора ВСПШ ім. Вінсента Поля, професора Вітольда Клачевського. Привітав із цією подією наших викладачів і канцлер Генрік Стефанек. Доцент кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Кубай Г.В. тільки розпочав своє стажування, сертифікат отримає по його закінченню.

Завідувач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації, професор Григус Ігор Михайлович проходив стажування (шестимісячне підвищення кваліфікації) в Академії фізичного виховання і спорту імені Єджея Снядецкого, яка теж має ліцензію на підготовку фахівців за цією спеціальністю на рівень бакалавра, магістра та післядипломної освіти, у період 14.04.2017–14.10.2017 року у м. Гданськ, Польща.