Міжнародна on-line конференція "Молодь проти куріння"

Кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації Національного університету водного господарства та природокористування в рамках проведення Міжнародного дня відмови від куріння брала участь у міжнародній on-line конференції “Молодь проти куріння”.

Учасниками конференції були: Поліський державний університет”, м. Пінськ, Білорусь; Забайкальський державний університет, м. Чита, Росія; Національний університет водного господарства та природокористування та Донецький національний медичний університет ім. Горького.

Від кожного з навчальних закладів виступав представник з доповіддю, статистичними даними та баченням проблеми в їхніх містах і країнах. Від кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації НУВГП виступала кандидат біологічних наук, доцент Каськів Мар’яна Володимирівна з доповіддю “Пагубний вплив тютюнопаління на організм підлітків”. Після виголошення доповідей учасники шукали шляхи вирішення проблеми та ділилися досвідом.