Міжнародна науково-практична конференція «ТУРИЗМ: НАУКА, ОСВІТА, ПРАКТИКА»

Нещодавно у Національному університеті водного господарства та природокористування відбулась Міжнародна науково-практична конференція з нагоди 5-ої річниці створення кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

В пленарному засіданні брали участь як відомі вчені у галузі географії та туризму, так і представники місцевого самоврядування.

Виступили з вітальним словом та вручили нагороди працівникам кафедри туризму та готельно-ресторанної справи проректор НУВГП Олег Лагоднюк, заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, заступник голови обласної ради Олексій Бучинський, Рівненський міський голова Володимир Хомко, начальник управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради Тарас Максименко.

З доповідями виступили  Руденко Леонід Григорович (доктор географічних наук, професор, академік НАН України, директор Інституту географії НАНУ), Гаврилова Ярослава Кузьмівна (заступник начальника управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації, начальник відділу туризму), Ільїн Леонід Володимирович, (доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри туризму та готельного господарства Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки), Тулашвілі Юрій Йосипович (доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерних наук НУВГП).