Міжнародна мобільність до Університету Ньюкасла

"Новий етап нашого студентського життя - це міжнародна мобільність до Університету Ньюкасла" - пише Ганна Бурда.

"Це досвід, наповнений неповторними враженнями і відкриттями. З першого дня перебування в університеті, ми відчули себе в центрі подій.

Студенти з усього світу збираються разом, обмінюючись культурними особливостями та ідеями. Професори і лектори демонструють високий рівень викладання, надаючи студентам унікальні знання. Проте міжнародна мобільність не обмежується лише навчанням.

Вільний час студенти витрачають на відкриття міста та його культурної спадщини. Щоденні прогулянки вуличками Ньюкасла дозволяють зануритися в атмосферу місцевого життя, спілкуватися з місцевими мешканцями та відчувати себе частиною цього неповторного середовища.

Міжнародна мобільнысть до Університету Ньюкасла - це чудова можливість не лише для академічного розвитку, а й для особистісного зростання та розширення світогляду".

Так поділилась своїми враженнями студентка спеціальності Геодезія та землеустрій Ганна Бурда.

Разом із Ганною, можливість навчання в Університеті Ньюкаслу впродовж весняного семестру 2023-2024 навчального року отримали ще двоє студенток ННІАЗ - Анастасія Гілевич, спец. Агрономія та Анастасія Яхнюк, спец. Екологія.