Міжнародна конференція «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку»

В останні жовтневі дні у Херсонському державному аграрному університеті відбулась міжнародна науково-практична конференція «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку», присвячена 60-річчю від дня народження видатного вченого, доктора сільськогосподарських наук, професора Пилипенка Юрія Володимировича.

Конференція проводилася за підтримки Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства рибного господарства України, Інституту агроекології і природокористування НААН України, Інституту рибного господарства НААН України, Мережі центрів аквакультури Центральної та Східної Європи (NACEE) та Херсонської обласної державної адміністрації.

На чолі з директорм ННІАЗ, к.с.-г.н. професором Аллою Прищепою наш університет на Конференції представляли науковці кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства д.с.-г.н. Олександр Клименко, д.б.н. Ольга Бєдункова та к.с.-г.н. Ігор Статник.

Наша делегація представляла результати своїх наукових досліджень у галузі моніторингу водних ресурсів, а також активно обмінювалась  думками з учасниками заходу щодо сучасних проблем природних ресурсів і навколишнього середовища, змін клімату та інноваційних технологій у сільському господарстві в контексті сталого розвитку.

По завершенню пленарного та секційних засідань відбулись ознайомчі екскурсії до рибоводних господарств та об’єктів ПЗФ Херсонщини.

Загальний високий рівень організації Конференції завдячує зусиллям кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка ХДАУ.

Разом із представниками приймаючої сторони, наші науковці визначили нові перспективні напрямки спільної наукової роботи та домовились про продовження існуючої тісної співпраці між НУВГП та ХДАУ.