Майстер-клас «FarmQAскаутинг – сучасні технології агромоніторингу та планування» від керівника бізнес-розвитку, провідного представника в Україні з обслуговування VIP клієнтів компанії FarmQA Івана Кундеренка

В рамках Днів Науки 18 квітня на кафедрі агрохімії, грунтознавства та землеробства вже вдруге пройшов майстер-клас від компанії FarmQA, яка є партнером нашого університету та забезпечує можливості безкоштовного навчання студентів необхідним сьогодні навикам агроскаутингу та експрес-досліджень в польових та лабораторних умовах на обладнанні компанії FarmQA. Такі майстер-класи є втіленням професіоналізму розробників компанії та спікерів. За короткий час студенти-агрономи освоїли технологію скаутингу, оцінили її переваги над іншими мобільними додатками та дійшли висновку у доцільності її застосування на виробництві.

Технологію FarmQA скаутингу студенти-агрономи НУВГП використають під час проходження виробничої практики, що допоможе швидко сформувати агрономічну звітність та оцінити стан посівів сільськогосподарських культур, потреби у підживленнях, ступінь ураження шкідниками, хворобами та забур’яненість полів.

Кафедра агрохімії, грунтознавства та землеробства має плани на подальшу співпрацю із компанією FarmQA  щодо навчання студентів та ведення науково-виробничого моніторингу дослідних полів та виробничих посівів на аграрних підприємствах в рамках забезпечення дуальної освіти студентів старших курсів. Дуальна освіта – це унікальна можливість навчатися за спеціальними програмами, працюючи. В наших планах – забезпечення ефективної дуальної  освіти  студентам-агрономам.

Дякуємо керівникові бізнес-розвитку, провідному представникові в Україні з обслуговування VIP клієнтів компанії FarmQAІванові Кундеренку за цінні сучасні практичні знання та навички скаутингу, якими оволоділи студенти безпосередньо під час майстер-класу!

Дякуємо старшому викладачеві Кучеровій Аллі Вікторівні за організацію майстер-класу!

Тетяна Колесник