МАЙБУТНІ АГРОНОМИ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ПЕРШОГО СТУДЕНТСЬКОГО ХАКАТОНУ

18 та 19 листопада 2017 р. у головному корпусі НУВГП  відбувся Перший Студентський Хакатон.

ХАКАТОН – це новий формат роботи молоді, в основі якого динамічна робота – мозкові штурми, аналіз проблем, дискусії, пошук нових рішень.

Його суть полягає в тому, щоб напрацювати багато цікавих ідей і знайти шляхи вирішення проблем. Тому, проведення першого студентського Хакатону в НУВГП надало можливість студентам кафедри агрохімії, ґрунтознавство та землеробства випробувати свої здібності та реалізувати свої таланти.

Магістранти 6 курсу створили команду «Алхімік» у складі: Безносової Ольги, Синіцької Ірини, Собка Романа, Васильчука Дмитра та Ковалика Івана. Команда презентувала на Хакатоні цікавий та перспективний проект переобладнання 3-го поверху навчального корпусу №7.

І хоча проект, ПОКИ ЩО, не визнали переможцем, ми віримо, що  Хакатон – це перша сходинка у велике життя для молодих людей, досвід створення цікавих проектів, зародження креативних ідей та перспективних стартапів.