МАГІСТРИ-ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКИ ВЧАТЬСЯ НА ПРАКТИЦІ ЗАСТОСОВУВАТИ ЗНАННЯ

МАГІСТРИ-ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКИ ВЧАТЬСЯ НА ПРАКТИЦІ ЗАСТОСОВУВАТИ ЗНАННЯ

4 квітня група ГЗ-51м, спеціальності «Геодезія та землеустрій»,  відвідала Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) з метою побачити як відбувається реєстрація нерухомого майна,  не лише з посібників, а безпосередньо на робочому місці,  коли до тебе,  як до спеціаліста, приходять клієнти зі своїми  питаннями. Таким чином студенти безпосередньо побували у секторі реєстрації, де дізналися як працюють державні реєстратори, які їх обов'язки  і послідовність виконання роботи. Також землевпорядники на практиці побачили як відбувається реєстрація нерухомого майна у ДЗК. Центр одразу викликав лише позитивні враження,  і все це завдяки кваліфікованим,  доброзичливим та ініціативним працівникам,  які знають і люблять свою роботу, і які були раді поділитися своїм досвідом із студентами. Також одним із приємних моментів стало те,  що у ЦНАП працюють випускники нашого університету,  які на власному прикладі показали,  що, коли ти працюєш у дружньому колективі,  коли ти у силу своєї професії допамагаєш людям,  то така робота приносить тільки задоволення.

Також,  слід зазначити,  що днем раніше,  а саме 3 квітня,  студенти групи ГЗ-51м відвідали Рівненське обласне бюро технічної інвентаризації,  де їм  на практиці,  було показано як проводиться реєстрація нерухомого майна. Студенти реєстрували існуючий об'єкт нерухомого майна за всіма правилами,  дотримуючись послідовності виконання.

Отже, студенти,  прослухавши попредньо,  курс лекцій,  змогли завдяки такій своєрідній екскурсії,  закріпити свої знання на практиці,  безпосередньо в цих двох,  вище перечислених,  установах. Як зауважили самі магістри-землевпорядники,  що такий досвід їм дуже сподобався,  адже це в першу чергу було цікаво і корисно,  адже коли ти бачиш, як те що ти вивчаєш,  виконується і втілюється на практиці,  зявляється якийсь своєрідний стимул і розуміння, що знання,  які ти здобуваєш є потрібними.

В кінці можна лиш додати,  що мета продемострувати студентам на практиці як здійснюється реєстрація нерухомого майна виправдала себе та була досягнута.

Студенка групи ГЗ-51м Зелінська Наталія.   назад