Магістри кафедри екології, ТЗНС та ЛГ успішно захистили випускові роботи

Цього тижня на кафедрі екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства проходив захист магістерських робіт студентів, що навчались за спеціальностями 101-Екологія та 183-Технології захисту навколишнього середовища. Всього було захищено 24 роботи, тематика яких присвячена вирішенню важливих екологічних проблем Рівненщини та розробці природоохоронних заходів із застосуванням сучасних технологій.

Голова екзаменаційної комісії професор, доктор сільськогосподарських наук, завідувач кафедри екології, географії та туризму РДГУ Лико Дарія Василівна високо оцінила рівень підготовки наших магістрів та представлення їх робіт. Окремі студенти продемонстрували свої знання іноземної мови та представляли свої доповіді англійською та німецькою мовами. Всі роботи пройшли перевірку на плагіат, а сама процедура захисту супроводжувалась on-line трансляцією.

Рішенням екзаменаційної комісії кращою магістерською роботою за спеціальністю 101-Екологія було визнано роботу Конончука Віталія Олександровича «Модифікація методу токсикологічного контролю поверхневих вод», керівник к.с.-г.н., професор кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Бєдункова О.О. Кращою роботою за спеціальністю 183-Технології захисту навколишнього середовища було визнано магістерську роботу Сидорук Богдани Романівни на тему «Технологія зменшення впливу на навколишнє середовище виробничої діяльності ТзОВ «ОДЕК» Україна, розташованого в смт Оржів Рівненського району Рівненської області», керівник к.с.-г.н., доцент кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Ліхо О.А.

Після оголошення результатів  захисту магістерських робіт, члени екзаменаційної комісії, викладачі кафедри, завідувач кафедри професор Клименко М.О. та директор ННІАЗ Прищепа А.М. звернулись до своїх випускників із вітальними словами. У відповідь магістри подякували всім за роки навчання, які дали свої плідні результати.

Побажаймо нашим випускникам професійної реалізації, успіхів у житті, досягнення мрій та мирного неба!