Лекція на виробництві від науковця кафедри екології, ТЗНС та ЛГ

В рамках затверджених в НУВГП заходів щодо дотримання критеріїв надання та підтвердження статусу національного закладу вищої освіти випускові кафедри ННІАЗ практикують публічні виступи науково-педагогічних працівників на наукову та професійну тематику в провідних установах та підприємствах регіону.

Так, у межах співпраці науковців кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства з Рівненською ОДА і Рівненською обласною радою, в Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій 15 листопада 2018 роду к.с.г.н., доцент Олена Антонівна Ліхо прочитала лекцію на тему «Екологічні проблеми України та Рівненщини».

Тематика лекції включена до програми підвищення кваліфікації спеціалістів міграційної служби.

Після її завершення відбулась жвава дискусія по найбільш актуальних екологічних проблемах, які турбували слухачів.