Круглий стіл "Проблеми збереження довкілля Рівненської області у контексті дії програми сталого розвитку регіонів"

22 березня 2019 р. на базі кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства відбувся Круглий стіл присвячений всесвітнім дням лісу та водних ресурсів. Організаторами заходу виступили  Національний університет водного господарства та природокористування, Рівненська мала академія наук та Рівненський обласний осередок Всеукраїнської екологічної ліги.

Звернення до учасників заходу проголосили директор Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської області Захарчук Володимир Васильович, директор РМАНУМ Андрєєв  Олександр Анатолійович, заступник директора РМАНУМ з навчально-методичної роботи Мазур Олександр Олексійович, директор ННІАЗ, професор Прищепа Алла Миколаївна, методист відділень хімії та біології, екології та аграрних наук РМАНУМ Мартинюк Ольга Юріївна.

У ході Круглого столу свої наукові дослідження представили цьогорічні призери конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Рівненського відділення Малої академії наук. Натомість,  науковці презентували свої результати, присвячені водним і земельним ресурсам, біорізноманіттю лісових та лучних екосистем. Цікавим повідомленням для присутніх стала інформація Гуцмана Сергія Володимировича – завідувача кабінету інноваційної та науково-дослідної діяльності Рівненського обласного інститути післядипломної педагогічної освіти, щодо розробки проекту науково-дослідницької позашкільної діяльності учнів області.

Усі учні МАНу були відзначені грамотами департаменту екології та природних ресурсів РОДА. Заслужену подяку адміністрації отримала й директор ННІАЗ Прищепа А.М.

Цікавий і корисний обмін досвідом вже сформованих та молодих науковців завершився низкою порад та побажань щодо участі рівненських учнів у ІІІ етапі конкурсу МАН, який відбудеться вже в травні цього року.