Круглий стіл на тему "Молодь Рівненщини у вирішенні екологічних проблем"

Студенти-екологи 6 курсу спеціальності "Екологія, охорона НПС", майбутні викладачі ВНЗ провели круглий стіл для студентів Технічного коледжу НУВГП на тему "Молодь Рівненщини у вирішенні екологічних проблем".

Було розглянуто широкий спектр проблем від роздільного збору сміття до альтернативних джерел енергії, і розглянули умови вирішення проблем у межах міста Рівного. Змістовні виступи, запальні дискусії молодих дослідників та конструктивні пропозиції в напряму сталого розвитку регіону.

Утім, це не єдиний захід, якими наші студенти відзначилися: у рамках педагогічної практики вони проводили лекції та практичні заняття за темами екологічних дисциплін.

Корчевська О. ст.. 6 курсу спец. «Екологія та охорона навколишнього середовища»