Конкурс студентських наукових робіт за галуззю знань "Екологія". Подати роботи до 15 грудня 2017 р. (на I-й етап конкурсу).

I етап Всеукраїнського конкурсу

студентських наукових робіт

в галузі знань Екологія

проводиться до 15 грудня 2017 р.

Студентам, які мають бажання подати на конкурс наукову роботу, необхідно подати роздруковану роботу до 15 грудня 2017 р. (включно) на кафедру екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства (ауд. 750) для розгляду конкурсною комісією.

Оголошення результатів I етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі знань Екологія та нагородження конкурсантів дипломами відбудеться 21 грудня 2017 р. о 10:00 год на кафедрі екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства (ауд. 752).

Наукову роботу необхідно сформувати та оформити згідно діючих нормативних вимог, з якими можна ознайомитися за адресою:

(НУВГП-Головна-Студенту-Сектор наукової роботи студентів-Документи) Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Оргкомітет конкурсу