Конкурс "Оздоровлення басейну річки Устя" стартував

Сьогодні в ауд. 160 відбулась офіційна презентація конкурсу "Оздоровлення басейну річки Устя", оголошеного "Благодійним фондом Олексія Муляренка".

У заході взяли участь студенти та викладачі нашого університету, в тому числі представники ННІАЗ.

Конкурс спрямований на пошук інноваційних студентських проектів, які висвітлюватимуть основні природоохоронні аспекти р. Устя і Басівкутського водосховища та пропонуватимуть реальні та економічно доцільні способи їх оптимізації. Він розрахований на пошук нових рішень, які в майбутньому дозволять провести відродження сприятливого гідрологічного та санітарно-гігієнічного режиму цих водних об'єктів, а також впорядкування антропогенного пресу на їх басейн.

Разом із ректором нашого університету В.С. Мошинським та директорами ННІАЗ Прищепою А.М. та ННІВГіП Хлапуком М.М. очільник Рівненської обласної державної адміністрації Муляренко О.В. надали вичерпну інформацію про умови участі в Конкурсі, його призовий фонд та перспективи подальшої реалізації студентських розробок.

До презентації долучився і секретар Рівненської міської ради Паладійчук С.Б., який підтримав ініціативу співпраці зі студенством та зауважив про необхідність започаткування подібних конкурсів у всіх напрямках облаштування як області, так і м. Рівне, зокрема.

У режимі запитань та обговорення пройшла друга частина зустрічі представників влади з науковціми та студентами НУВГП, у ході чого було виявлено зацікавленість обох сторін до плідної співпраці на користь Рівненського регіону.

Отже, старт конкурсу "Оздоровлення басейну річки Устя" відбувся. Нагадуємо, що проекти мають бути виконані, оформлені та подані до розгляду конкурсної комісії до 14 грудня 2018 р.

Побажаємо успіхів усім учасникам!