Конкурс масажистів у НУВГП

У НУВГП 3 жовтня 2017 року проходив конкурс масажистів, організований Професійною асоціацією масажистів України і кафедрою здоров’я людини і фізичної реабілітації. В ньому прийняли участь 14 масажистів - студентів кафедри, які пройшли курси масажистів за час навчання. Для оцінювання їхньої майстерності приїхав з Запоріжжя президент ПАМУ Булат Є.В., з Тернополя – к.м.н., доцент Тернопільського державного медичного університету Вакуленко Л.О. (автор підручників з лікувального масажу). Також членом журі була доктор наук з фізичної реабілітації Нестерчук Н.Є. Усі учасники продемонстрували методику класичного масажу під пильним оглядом членів журі та студентів кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації, які заповнили аудиторію.

Потім фізичний реабілітолог Ракс Олексій продемонстрував майстер-клас з оцінки постави пацієнта та методики її корекції з допомогою скелетно-м’язової терапії.

Президент ПАМУ Булат Є.В. провів майстер-клас з тайського масажу.

Масажист Булат Марина ознайомила присутніх з іспанською методикою масажу та провела майстер-клас.

Усі учасники конкурсу отримали дипломи, а за перші шість місць – ще й цінні призи.

Безперечною переможницею членами журі визнано магістрантку Зелінську Іванну.

Студенти мали можливість задати питання професіоналам масажу та відчути на собі ефект масажних впливів і запропонованих методик.