Конференція кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації "Шляхи збереження і зміцнення здоров'я"

Конференція кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації

“Шляхи збереження і зміцнення здоров’я”

23 березня 2017 року кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації  Національного університету водного господарства та природокористування провела науково-методичну конференцію для учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Рівненської області на тему “Шляхи збереження і зміцнення здоров’я”. До конференції долучилось  більше 60-ти  учнів різних вікових груп, навчальних класів та шкіл міста та області.

Пленарне засідання розпочалося о 10.30 год з вітального слова ректора НУВГП професора Мошинського В.С. До вступного слова долучився завідувач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації професор Григус І.М., який ознайомив присутніх зі складом кафедри та спеціальністю 227 «Фізична реабілітація» галузі знань 22 «Охорона здоров’я», повідомив, що кафедра має ліцензію на 100 місць бакалаврів та 50 магістрів з цієї спеціальності. Завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання професор Нестерчук Н.Є. ознайомила присутніх з основними вимогами до написання та оформлення перших наукових статей.

У пленарному засіданні виступили зі своїми доповідями переможці грудневої конференції. Потім робота конференції проходила у двох секціях: доповіді учнів 6-9 класів та 10-11 класів. На науково методичній конференції було представлено велику кількість доповідей різних напрямків, які стосуються здоров’я та рухової активності. Цікавими були теми “Іпотерапія”, “Лікувальна фізична культура”, “Рухова активність – запорука здоров’я”, “Фізична рекреація”, “Анімалотерапія” та інші. Всі доповіді супроводжувалися мультимедійними презентаціями, роботи оцінювали дві команди авторитетних журі.

По закінченню конференції всі учасники отримали сертифікати, програми конференції та збірник праць, а переможці за кращі роботи були нагороджені кубками, медалями та цінними подарунками. Також були відзначені та нагороджені всі наукові керівники учасників – вчителі шкіл.

Переможцями серед учнів 5-их класів стали:

І місце – Григус Валерія Ігорівна (наукові керівники: Балаушко Микола Миколайович та Онофрійчук Оксана В’ячеславівна, Рівненська гімназія «Гармонія»);

ІІ місце – Чернявський Владислав Ігорович (науковий керівник: Онофрійчук Оксана В’ячеславівна, Рівненська гімназія «Гармонія»).

Переможцями серед учнів 6-7-их класів стали:

І місце – Кірик Катерина Русланівна (науковий керівник: Дрига Тетяна Василівна, Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11);

ІІ місце – Чорна Поліна Геннадіївна (науковий керівник: Онофрійчук Оксана В’ячеславівна, Рівненська гімназія «Гармонія»);

ІІІ місце – Подвишенна Анастасія Сергіївна (науковий керівник: Дрига Тетяна Василівна, Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11).

Переможцями серед учнів 8-9-их класів стали:

І місце – Патій Анастасія Сергіївна (науковий керівник: Балаушко Микола Миколайович, Рівненська гімназія «Гармонія»);

ІІ місце – Ющук Яна Миколаївна (науковий керівник: Балаушко Микола Миколайович, Рівненська гімназія «Гармонія»);

ІІІ місце – Ягущина Анастасія Романівна (науковий керівник: Веремейчик Галина Володимирівна, Рівненський навчально-виховний комплекс №2 "Школа-Ліцей").

Переможцями серед учнів 10-11-их класів стали:

І місце – Середюк Ольга Сергіївна (науковий керівник: Баранюк Світлана Леонідівна, Рівненська українська гімназія);

ІІ місце – Онищук Тетяна Ігорівна (науковий керівник: Балаушко Микола Миколайович, Рівненська гімназія «Гармонія»);

ІІІ місце – Абрамович Володимир Юрійович   (науковий керівник: Набухотна Ольга Іванівна, Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) та Красько Григорій Олександрович (науковий керівник: Балаушко Микола Миколайович, Рівненська гімназія «Гармонія»).

Конференція пройшла в дружній, доброзичливій, теплій атмосфері, в результаті якої всі учасники отримали хороші емоції, заряд енергії, велику кількість цікавої інформації про шляхи збереження та зміцнення здоров’я та очікування наступної зустрічі.