Колектив ННІ АЗ обрав свого директора

22 червня 2017 р. відбулись збори трудового колективу ННІ АЗ, де на порядок денний було винесено питання обрання кандидатури на заміщення посади директора інституту.

У результаті таємного голосування, присутні переважною більшістю голосів (73:1) обрали к.с.-г.н., професора Прищепу Аллу Миколаївну.

У ході обговорення питання щодо заміщення посади директора ННІ АЗ представники різних кафедр висловили Аллі Миколаївні свою довіру та визнання результатів роботи і бачення подальшого розвитку інституту, високо оцінили її професійні, наукові та особисті якості, побажали подальшої плідної праці.