Клименко М.О. поділився враженнями від візиту до Німеччини

Клименко М.О. поділився враженнями від візиту до Німеччини

В рамках запланованих виступів відбулася презентація доповіді проф., д. д. уп. Сороки М.П., проф., д. д. уп. Корецького М. Х., проф., д. с. г. н. Клименка М. О. на тему «Реформування освіти для забезпечення сталого розвитку країни та її регіонів» на факультеті «Planen Bauen Umwelt», до складу якого входять інститути «Екології», «Соціології», «Регіонального планування» та ін.

Зустріч відбулась в інституті «Екології» за участю студентів та професорів, під керівництвом професора, доктора Volkmara Hartje, який спеціалізується на питаннях економіки довкілля, урбаністики.

Після виголошення доповіді були задані конкретні питання щодо нашого бачення перспектив реформування екологічної освіти в НУВГП та ВУЗах України. Професори інституту екології проявили інтерес до екологічних досліджень, які ведуться в НУВГП та ННІАЗ. З’ясувалось, що наші колеги  у БТУ ведуть дослідження аналогічні нашим і стосуються вони дослідженню стану водойм, басейнів річок та розробці природоохоронних заходів.

Під час зустрічі була досягнута домовленість про навчальну та наукову співпрацю між інститутом «Екології» БТУ та кафедрою екології ННІАЗ.

По завершенню зустрічі нам була надана можливість ознайомитися з навчальними планами підготовки екологів.назад