Хакатон-2018

Сучасні студенти сьогодні потребують інноваційних підходів до навчального процесу. Для того, щоб в майбутньому бути затребуваним фахівцем – необхідно зараз набувати творчі, інноваційні, креативні навички і вміти співпрацювати в команді, щоб могти вирішувати складні питання у певній сфері діяльності. З цією метою в НУВГП проводиться щорічний захід – студентський Хакатон. Участь студентів у Хакатонах стала ознакою активної громадянської позиції, професіоналізму та бажанням створювати позитивні зміни не тільки в НУВГП, а й у суспільстві. І це не стосується виключно однієї спеціальності…

10-11 листопада студенти спеціальності 242 «Туризм» НУВГП взяли участь у Хакатоні. Під час цього заходу команда «Туристична п’ятірка» вирішувала проблему щодо розробки проекту для промоції та реклами Національного університету водного господарства та природокористування в обмежений період часу. До складу команди увійшли студенти: Дарія Романюк – капітан команди, Влада Терещук, Анна Назарова, Іванна Гуріна, Юлія Канарська.

По закінченні Хакатону команда «Туристична п’ятірка» представила результат до розгляду журі – економічно обґрунтований проект «НУВГП: курс на активний туризм». Мета проекту – розвиток та популяризація туризму в університеті, сприяння всебічному гармонійному розвитку студентів, аспірантів і співробітників університету, патріотичне виховання студентської молоді та формування соціально-активних особистостей та підвищення іміджу НУВГП. Проект повинен вирішити три актуальних завдання: організація і проведення походів, подорожей та експедицій в Україні та за її межами; участь команди НУВГП у масових туристично-оздоровчих та спортивно-туристичних заходах різних рівнів та організація власних; регулярне проведення школи туристичної підготовки й організація роботи щодо спортивного вдосконалення студентів.

Цьогорічний студентський Хакатон дав можливість студентам-учасникам сконцентруватись на проблематиці, створити конкретне рішення і висвітлити його перед великою аудиторією.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи дякує команді «Туристична п’ятірка» за участь і вітає усіх студентів

з Днем студента!

Доцент кафедри туризму та ГРС, к.е.н. Оксана Конарівська