Кафедра водних біоресурсів розпочинає профорієнтаційну роботу

З метою популяризації професій у галузі риборозведення та аквакультури, науково-педегогічний персонал кафедри водних біоресурсів ініціював інформування потенційних абітурієнтів через сайти відомих ЗМІ нашого міста.

Першою публікацією в цьому році стала стаття "Чим займаються іхтіологи-рибоводи і як стати професіоналом у цій галузі", яку розмістила на своїй он-лайн платформі місцева рівненська радіостанція "Радіо трек".

Стаття висвітлює напрямок, у якому працюють іхтіологи-рибоводи, спеціалісти рибного господарства, аквакультури та рибоохорони. Наводить приклади провідних рибницьких підприємств та пояснює важливість і перспективність спеціальності. Стаття ілюстрована фотографіями навчальних аудиторій та лабораторій кафедри водних біоресурсів, що яскраво демонструє рівень матеріально-технічного забезпечення освітніх програм, за якими навчаються студенти-рибоводи в НУВГП. Надано пояснення щодо можливих форм і термінів навчання за різними освітньо-кваліфікаційними рівнями та перелік дисциплін, знання яких необхідне для вступу на спеціальність.

Із повним текстом матеріалу можна ознайомитись за посиланням.

Читайте нас також: