Кафедра екології, ТЗНС та ЛГ тепло зустріла своїх випускників 1998 року

Кафедра екології, ТЗНС та ЛГ тепло зустріла своїх випускників 1998 року

9 черня 2018 року до 7-го навчального корпусу завітали випускники нашого університету, які навчались за спеціальністю "Екологія" та закінчили навчання в ще тоді Українській державній академії водного господарства у 1998 році.

Тепло та гостинно зустрічали своїх колишніх студентів директор ННІАЗ, професор Прищепа Алла Миколаївна, завідувач лабораторії кафедри Мороз Олександр Тихонович та професор кафедри Бєдункова Ольга Олександрівна, яка є однією з самих випускників того року. Приємним сюрпризом стала демонстрація фільму, створеного на честь зустрічі, де з вітальними словами та розповіддю про розвиток кафедри до випускників звернувся професор, д.с.-г.н. Клименко Микола Олександрович.

Веселі студентські спогади, слова вдячності викладачам та університету, душевні розповіді про своє життя... Так, на сьогодні Генадій Мушка  - начальник Західно-Бузького басейнового управління водних ресурсів, Тарас Пірус   - начальник відділу водних ресурсів Берегівського міжрайонного управління водного господарста Закарпатської області, Сергій Лютницький  - науковий співробітник інституту водних проблем і меліорації НААНУ; Олена Бондарєва та Олена Пархоменко - провідні спеціалісти Рівненської АЕС; Діана Косяк і Вікторія Холоденко - викладачі НУВГП. За 20 років у кожного з випускників склалася своя особиста та професійна доля. І всеж, більшість з них пов'язують свої здобутки та успіхи із отриманою спеціальністю. назад