Кафедра екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства гостинно зустріла своїх першокурсників

У День посвяти в студенти, що відбувся 1 вересня 2018 р. цьогорічні вступники знайомились з нашим університетом, який відтепер стає їх "А́льма-ма́тер".

Зі студентами та батьками першокурсників спеціальностей "Екологія" та "Технологія захисту НС" зустрілись завідувач кафедри д.с.-г.н., професор Клименко Микола Олександрович; доцент кафедри, к.г.н.  Залеський Іван Іванович та старший викладач Мороз Олександр Тихонович.

Клименко М.О., як засновник та керівник кафедри представив присутнім структуру і професорсько-викладацький склад кафедри, перелік дисциплін, які вивчатимуть студенти впродовж років навчання та окреслив коло професійних знань, вмінь та компетенцій, якими володіють бакалаври випускових спеціальностей кафедри.

Залеський І.І., як куратор цьогорічних першокурсників ознайомив їх із організаційними особливостями навчального процесу та перспективами громадського студентського життя.

Мороз О.Т. привернув увагу до питань культури поводження в приміщеннях кафедри зокрема та університету в цілому, наголосивши, що студенти екологічного профілю завжди відзначаються високим рівнем поведінки та екологічної етики.

Після дисукусійної частини зустрічі, прийянивши привітання та побажання успішного навчання, першокурсники радо знайомились зі своїми одногрупниками, адже попереду в них цікаві та насичені студентські роки.